У Національній академії Держприкордонслужби завершився конкурсний відбір на навчання вступної кампанії 2020 року

У Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького завершилися вступні випробовування на перший курс  навчання за державним замовленням.

Приймальна комісія оголосила прізвища тих, кого рекомендують до зарахування.

 Серед рекомендованих — цивільні особи та військовослужбовці. Їх майже вдвічі більше, ніж минулого року, що свідчить про зростання патріотичних настроїв населення та престиж вишу.

Нагадаємо, що Національна академія Держприкордонслужби, вищий військовий навчальний заклад, який надає освітні послуги за державним замовленням за спеціальностями: безпека державного кордону, право, правоохоронна діяльність, філологія (англійська та німецька мови), психологія, автомобільний транспорт та телекомунікація.

Протягом тижня абітурієнти, які виявили бажання здобувати освіту у вищому навчальному закладі Держприкордонслужби, долали конкурсні перегони з фізичної підготовки, проходили професійно-психологічний відбір та медичне обстеження.

Після оголошення результатів члени мандатної комісії у центрі культури та дозвілля академії провели робочу зустріч із рідними та близькими вступників.

Ректор привітав усіх учасників зібрання з успішним завершенням вступної кампанії 2020 року за ступенем вищої освіти «бакалавр».

Усі курсанти отримають повне державне забезпечення, трьох разове харчування і проживатимуть у гуртожитку на території прикордонної академії.

Зазначимо, що академія крок за кроком рухається вперед, вдосконалюється і завжди напоготові до викликів сучасності. Кожного року збагачується науковий потенціал вишу, розвиваються наукові доктрини, здійснює підготовку офіцерів-прикордонників для Державної прикордонної служби України.