Зустріч керівництва Національної академії Держприкордонслужби з батьками абітурієнтів

Традиційно, після завершення вступної кампанії, керівництво навчального закладу зустрілося з батьками абітурієнтів, які успішно пройшли вступні випробування та яким рекомендовано до зарахування на навчання до Національної академії Держприкордонслужби.

Звертаючись до учасників зустрічі, ректор висловив подяку батькам та абітурієнтам за вибір нашого навчального закладу, що має глибокі історичні традиції в підготовці офіцерів-прикордонників.  Він зазначив, що в академії були створені всі необхідні умови для проведення вступних випробувань на високому організаційному рівні. На сьогодні Національна академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, яка забезпечує елітну підготовку найбільш конкурентоздатних, освічених, мотивованих фахівців нової генерації, тому й не дивно, що цього року конкурс на вступ був досить високим. «Головною метою було набрати на навчання до академії лише найкращих та тих, хто дійсно гідний стати офіцерами Державної прикордонної служби України, і ми цього досягли», — зазначив Олександр Луцький.

Молоді юнаки та дівчата сповнені неабиякою жагою до нових знань та звершень — вони впевнене стали на стежину офіцера-прикордонника.

Далі з першим курсом, набору 2020 року, на Польовому навчальному центрі академії буде організовано та проведено початкову практичну військову підготовку.

Майбутніх офіцерів навчать відпрацьовувати алгоритм ведення тактичних дій під час умовного наступального й оборонного бою. Вони отримають знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової, гуманітарної підготовки.

Тож, бажаємо всім курсантам першого курсу, набору 2020 року, впевненості та максимальної самовіддачі.