До Національної академії Держприкордонслужби прибули курсанти першого курсу набору 2020 року

Сьогодні, 18 серпня, до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького прибули курсанти першого курсу, набору 2020 року, які успішно пройшли вступні випробування та зараховані на навчання.

Академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, яка забезпечує елітну підготовку найбільш конкурентоздатних, освічених, мотивованих фахівців нової генерації, тому й не дивно, що цього року конкурс на вступ був досить високим. Заходи конкурсного відбору дозволили набрати на навчання до академії лише найкращих, тих, хто дійсно гідний звання офіцера Державної прикордонної служби України.

Нині, одягнувши форму прикордонника, вступники стали повноправними членами великої курсантської сім’ї нашої Національної академії. У них розпочалось зовсім нове життя, сповнене цікавими пригодами та новими досягненнями. Тут вони здобудуть усі необхідні теоретичні знання та практичні уміння, стануть справжніми фахівцями своєї справи, захисниками державних рубежів та тими, ким пишатиметься український народ.

За доброю традицією, протягом певного часу з першим курсом буде організовано та проведено початкову практичну військову підготовку на польовому центрі забезпечення навчального процесу академії.

Впродовж практичної підготовки передбачається ряд завдань. Приміром, такі, що стосуються згуртування курсантського колективу, надання курсантам початкових знань, формування розуміння необхідності виконання статутних вимог. Але це ще все попереду.

Нагадаємо, що усі курсанти отримають повне державне забезпечення, трьох разове харчування і проживатимуть у гуртожитку на території військового навчального закладу, протягом усього періоду навчання. Після навчання випускників розподілятимуть на первинні посади в органи охорони державного кордону.

Тож,  бажаємо всім курсантам першого курсу, набору 2020 року, впевненості та максимальної самовіддачі.