У курсантів набору 2020 розпочалась початкова підготовка

Сьогодні, 20 серпня, на Польовому центрі забезпечення навчального процесу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для курсантів першого курсу, набору 2020 року, розпочато початкову практичну військову підготовку.

Пройшло зовсім небагато часу від того, як вони здолали конкурсний відбір і були зараховані на навчання до академії, і от сьогодні, одягнувши однострій, вони починають свій шлях до офіцерських погонів.

Цьогоріч право стати курсантами-прикордонниками здобули 380 вступників загальноосвітніх навчальних закладів України та військовослужбовців за контрактом Державної прикордонної служби України, серед яких 54 дівчини.

За доброю традицією кожного року розпочинається практична підготовка з першим курсом із заходів безпеки, адже ці заходи потрібні під час виконання службових обов’язків та повсякденної діяльності.

Початкова практична військова підготовка проводиться на базі Польового центру забезпечення навчального процесу академії.

Майбутніх офіцерів навчать відпрацьовувати алгоритм ведення тактичних дій під час умовного наступального й оборонного бою. Вони отримають знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової, гуманітарної підготовки.

Попри нетривалий час перебування в новій для себе ролі, молоде поповнення курсантів академії пройде певні практичні навички в стройовій підготовці. Крім того, під час загально академічних заходів, які будуть проводитися на полігоні новобранців навчатимуть тримати стрій, чітко виконувати військові команди начальника, ознайомлять з азами служби у Державній прикордонній службі України.

Попереду у молодих людей напружені тижні підготовки, тож побажаємо всім курсантам першого курсу, набору 2020 року, старанності та успіхів у навчальному процесі.