Випуск офіцерів запасу у Національній академії Держприкордонслужби

22 серпня на території Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького урочисто склали військову присягу на вірність українському народові 70 хлопців — вони завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

На кафедрі військової підготовки офіцерів запасу знання наполегливо опановували студенти із 12 цивільних вищих навчальних закладів.

Майже місяць перед випуском  слухачі провели на навчальному зборі. Практичні заняття закріпили теоретичні знання з виконання службових обов’язків, пов’язаних з майбутньою професією. Навчалися поводження зі зброєю.

А сьогодні, як підсумок здобутого, традиційно, випускники кафедри військової підготовки присягнули на вірність народу України.

Вперше ритуал прийняття присяги проводився з дотриманням  карантинних заходів.

Керівництво та персонал Національної академії вітають  військовослужбовців із закінченням навчання та бажають випускникам бути вірними словам Військової присяги, пам’ятати сьогоднішній день як особливий день непорушної клятви патріота.

Хвилююча мить проголошення священних слів присяги назавжди залишиться у серцях кожного випускника.

Тож, щиро зичимо випускникам мирного неба над головою!

Незабаром випускникам буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант запасу», після чого вони отримають почесне право служити в лавах Збройних Сил України.