З нагоди Дня Державного Прапора України у Національній академії Держприкордонслужби відбулись урочисті заходи

Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Напередодні на стройовому плацу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулись урочистості з нагоди цього свята за участі ректора академії генерал-майора Олександра Луцького.

Цей день має особливе значення чи не для кожного українця. Державний прапор є символом країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Церемонія розпочалась з урочистого  підняття Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг здійняли під виконання Гімну усіма присутніми на плацу академії.

Право здійняти символ незалежної держави цього року було надано сержанту Руслану Поліщук, молодшому сержанту Дмитру Беленчук, курсантам Євгенії Костюк та Віталіні Жарчук.

Після підняття Державного прапора, присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

 Нагадаємо, що історія українського стяга сягає глибини тисячолітньої історії нашого народу та увібрала у себе непростий шлях, який пройшла Україна до  визнання своєї незалежності. Жовтий та блакитний — це не просто підібрані кольори, це наша історія і наша боротьба.

Слава Україні!