(ВІДЕО) У Національній академії Держприкордонслужби перший курс набору 2020 року присягнув на вірність Українському народові

Сьогодні, 5 вересня, курсанти першого курсу, набору 2020 року, які успішно пройшли вступні випробування та зараховані на навчання до вищого навчального закладу Держприкордонслужби, присягнули на вірність Українському народові та стали повноправними членами курсантської сім’ї Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Участь в урочистих заходах взяли Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко,  народні депутати України, серед яких випускник Національної академії Павло Сушко, Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет та інші почесні гості.

Цьогоріч у Національній академії вимушені були провести складання Військової присяги у дещо незвичному форматі, проте з дотриманням всіх вимог щодо протидії поширенню COVID – 19.

Розпочався захід з виконання Державного Гімну України.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Голова служби генерал-майор Сергій Дейнеко.

«Ми йдемо шляхом реальних змін, на благо народу України й тому хочу бачити вас у майбутньому чесними та принциповими офіцерами.

Запам’ятайте! Прикордонник – це обличчя держави, довіра та повага суспільства», — зазначив Сергій Дейнеко. Також керівник відомства закликав всіх присутніх вшанувати світлу пам’ять всіх тих, хто віддав за незалежність та територіальну цілісність України власне життя.

Курсантська родина Національної академії поповнилася на 372 особи, з них 52 дівчини. Військові ліцеї закінчили 70 майбутніх офіцера-прикордонника, 30 курсантів першого курсу є представниками військових династій, продовжувачами почесної справи — захисника кордонів Батьківщини. Поповниться і спортивна когорта академії, адже 10 першокурсників є кандидатами та майстрами спорту з різних видів спорту.

Нагадаємо, що протягом певного часу, на базі Польового центру забезпечення навчального процесу академії, першокурсники пройшли первинну початкову практичну підготовку. Майбутні офіцери отримали знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової, гуманітарної підготовки.

Напередодні, вперше за часи історії Національної академії,  першокурсникам, урочисто на плацу,  вручили зелені берети та курсантські погони. І от, нарешті настала зворушлива мить, яка залишить слід у серці кожного першокурсника – проголошення священних слів Військової присяги.

« of 2 »