Національна академія Держприкордонслужби України дотримується обмежувальних протиепідемічних заходів

Станом на 08 вересня 2020 року, в Національній академії Держприкордонслужби України з початку пандемії коронавірусної хвороби зафіксовано 14 позитивних тестів на COVID-19.
Із загальної кількості військовослужбовців та працівників академії, які отримали лабораторне підтвердження захворювання на коронавірус, одужали 4, ще 10 осіб продовжують лікуватися амбулаторно за місцем проживання. Стан хворих задовільний. Також під контролем медиків наразі перебувають 120 співробітників, які контактували з хворими.
Лікарі відділення охорони здоров’я академії постійно контролюють процес лікування хворих, відслідковують стан їхнього самопочуття та забезпечують проведення експрес-тестів чи ПЛР-діагностики на наявність захворювання. Відібрані біологічні зразки оперативно направляються для аналізу до Центрального санепідемзагону (м. Київ), вся інформація про позитивні тести та коло контактних осіб негайно заноситься до баз даних обласного лабораторного центру МОЗ України.
В Національній академії продовжуються посилені протиепідемічні заходи, зокрема загальний температурний скрінінг персоналу та забезпечення дезінфікуючими засобами, контроль маскового режиму, диференційований розклад проведення занять для курсантів та слухачів, повне обмеження загальних зібрань, нарад, масових заходів та ін.
Дотримання максимальних обмежувальних заходів дозволяє кількатисячному колективу навчального закладу провадити та забезпечувати якісний навчальний процес. За необхідності академія готова організувати навчання курсантів та роботу викладацького складу за дистанційною формою.