Навчальний процес в умовах суворих карантинних обмежень

Навчальний процес у Національній академії Держприкордонслужби України здійснюється із суворим виконанням всієї низки вимог, визначених для помаранчевої зони карантину.

Аби забезпечити дотримання всіх карантинних обмежень у прикордонному виші запроваджено температурний скрінінг 100% персоналу на пропускному пункті навчального закладу, у всіх аудиторіях обладнано санітарні кутки, забезпечено прибирання та провітрювання за графіком. Для мінімізації скупчень курсантів та студентів біля навчальних корпусів та в коридорах внесені корективи в розпорядок ­– для кожного факультету передбачено різний час для перерв між навчальними заняттями. Мінімізовано пересування навчальних груп по різним аудиторіям, заняття сплановані у класах самостійної підготовки кожної окремої групи. Для проведення лекцій, спільних для декількох груп, запроваджено їх розмежування у різних аудиторіях з дистанційним проведенням заняття для частини курсантів. Для занять в приміщеннях викладачі забезпечені захисними щитками, вимога щодо їх обов’язкового використання суворо контролюється. За сприятливих погодних умов робиться максимальний наголос для проведення практичних занять та занять з фізичної підготовки на відкритому повітрі. Аналогічні заходи запроваджено і поза заняттями, зокрема суцільний масковий режим на території навчального закладу, організація побуту курсантів, почергове відвідання їдальні навчальними курсами та ін.