В академії триває чотириденний навчально-методичний збір

У Національній академії Держприкордонслужби України триває чотириденний навчально-методичний збір офіцерського та науково-педагогічного складу академії. Впродовж збору будуть підбиті підсумки освітньої діяльності академії за 2019-2020 навчальний рік та визначені завдання на новий. Також будуть проведені заходи з науково-педагогічним та офіцерським складом щодо підвищення педагогічної майстерності та удосконалення освітньої діяльності в Національній академії.

Розпочався захід із виступу ректора Національної академії, який зазначив, що головним викликом минулого навчального року стало запровадження в Україні карантинних обмежень, які не обійшли стороною й академію – у надзвичайно короткий проміжок часу освітній процес було спрямовано у дистанційний формат. Зокрема, одним з першочергових питань навчально-методичного збору визначено обговорення використання сучасних інформаційних технологій під час організації освітнього процесу в дистанційній або змішаній формі. Ректор академії націлив весь офіцерський та науково-педагогічний склад на активну участь у запланованих заходах та побажав успіхів у новому навчальному році.

Основні заходи навчально-методичного збору заплановані впродовж чотирьох днів, проводитимуться в межах академії, факультетів, кафедр та курсантських підрозділів.

Зазначимо, що цей та подібні заходи у Національній академії організовуються та проводяться із суворим дотриманням протиепідемічних норм.