Вибороли призові місця з гирьового спорту

Курсанти Національної академії Держприкордонслужби України у складі команди Хмельницької області взяли участь у Чемпіонаті України з гирьового спорту.

Змагання проводились у місті Києві з 21 по 27 вересня серед усіх вікових категорій. На першості молоді прикордонники продемонстрували високий рівень підготовки та зайняли призові місця у своїх категоріях. Курсант 4-го курсу Факультету безпеки державного кордону Богдан Трачук став лідером серед юніорів та посів 3-тє місце серед дорослих. Курсантка 2-го курсу Факультету правоохоронної діяльності Олена Путіліна посіла 3-тє місце серед юніорів. Також бронзу серед юніорів отримав курсант 4-го курсу Факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Дмитро Нікітан. Курсант Дмитро Долинський посів 4 місце серед дорослих, але при цьому виконав норматив кандидата у майстри спорту України з гирьового спорту.

Вітаємо спортсменів, бажаємо не зупинятися на досягнутому та рухатися вперед! До нових звершень!