Прикордонники відвідали Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного

Делегація Національної академії Держприкордонслужби відвідала провідний вищий військовий навчальний заклад Сухопутних військ Збройних Сил України. Візит до Львова відбувся в межах співробітництва між навчальними закладами з метою обміну досвідом в організації освітнього процесу.

Директор Департаменту персоналу Адміністрації ДПСУ, ректор національної академії та керівники провідних підрозділів навчального закладу ознайомились з історією Національної академії СВ ЗСУ та специфікою підготовки офіцерських кадрів. Делегація відвідала провідні кафедри вишу, науково-тренувальні комплекси, інші об’єкти навчально-матеріальної бази та соціально-побутової інфраструктури. Також прикордонники поспілкувались з курсантами та викладачами вишу, оглянули музей та Академічну залу. Під час зустрічі із керівництвом навчального закладу було обговорено актуальні теми щодо вдосконалення системи військової освіти та впровадження нових методів і форм підготовки офіцерських кадрів.

Охоронці кордону подякували та запросили до Хмельницького своїх львівських колег, також домовились про подальшу співпрацю та обмін досвідом між вишами задля розвитку сучасної військової освіти та науки.