Знати право, служити праву, захищати право!

Сьогодні в Україні День юриста. Кожного року це свято відзначається 8 жовтня. Дата обрана не випадково — саме в цей день у 1016 році Ярослав Мудрий видав звід законів «Руська правда», що згодом став правовою основою для розвитку централізованої держави Київська Русь.

Керівництво та персонал академії вітає з професійним святом групу правового забезпечення нашого навчального закладу, кафедри факультету правоохоронної діяльності та кожного, хто дотичний до правничої справи! Щодня ви не тільки стоїте на захисті верховенства Закону, а й ділитесь своїми знаннями та досвідом з учнями. Ваша професія вимагає досконалого знання законодавства, ерудиції, професійної кваліфікації та витримки. Бути служителем Феміди — це велика честь та відповідальність!

Шановні юристи! Бажаємо вам мудрості, справедливості, професійних та життєвих успіхів, наснаги та добробуту.

Зі святом!