(ВІДЕО) Епідемічна ситуація у прикордонному виші контрольована та дозволяє провадити плановий навчальний процес

Щодо чуток, які поширюються в соціальних мережах, про нібито «спалах» захворюваності на коронавірусну хворобу серед персоналу Національної академії Держприкордонслужби повідомляємо наступне.

Станом на 10 жовтня цього року серед персоналу академії 57 осіб хворіє на COVID-19, з них 40 військовослужбовців та 17 цивільних працівників. Із загальної кількості хворих 4 проходять стаціонарне лікування, решта лікується амбулаторно, хвороба перебігає у легкій формі, осіб, які потребують інтенсивної терапії немає. З числа військових, що захворіли – 9 курсантів, які під медичним спостереженням. 35 чоловік вже одужали та продовжують виконання службових обов’язків. Навчальні групи, з числа яких було виявлено хворих на коронавірус, ізольовано та переведено на дистанційну форму навчання. Аналогічні заходи щодо забезпечення необхідної самоізоляції контактних осіб здійснюються у викладацьких колективах та серед офіцерського складу академії.

Навчальний процес провадиться планово, в умовах визначених карантинних обмежень. З метою недопущення розповсюдження хвороби та забезпечення якісного проведення навчальних занять здійснюється комплекс протиепідемічних заходів. Це, зокрема суцільний масковий режим, температурний скринінг, планове відібрання у персоналу біологічних зразків для тестувань, контроль соціальної дистанції, заходи дезінфікування та інші. Окремий акцент робиться на повсякчасну роз’яснювальну роботу серед персоналу. У навчанні наголос робиться на проведенні польових та практичних занять, фізичних тренувань на відкритому повітрі для загартування.

У разі необхідності, навчальний заклад готовий продовжити навчальний процес за дистанційною формою.