Національна академія Держприкордонслужби перейде до змішаної форми навчання

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та з метою упередження поширення серед персоналу Національної академії Держприкордонслужби України коронавірусної інфекції прийнято рішення про тимчасове провадження освітнього процесу у навчальному закладі за змішаною формою.

З 15 жовтня заняття з студентами академії, заняття на кафедрі військової підготовки офіцерів запасу, заняття з курсантами Національної академії та слухачами факультету підготовки керівних кадрів (крім польових занять, військових стрільб, занять з обмеженим доступом) проводитимуться за дистанційною формою. Керівникам структурних підрозділів управління академії та начальникам факультетів визначено завдання організувати роботу підлеглих колективів по можливості віддалено, з мінімально необхідною кількістю працівників на робочих місцях. Колективи, у яких виявлятимуться інфіковані на Covid-19, одразу переходитимуть на дистанційну форму виконання посадових обов’язків.

Зазначимо, що епідемічна ситуація в академії стабільна та дозволяє здійснювати якісний освітній процес. Спостерігається позитивна динаміка щодо зменшення кількості активних хворих на коронавірусну інфекцію серед персоналу навчального закладу. Всього, станом на ранок 13 жовтня,  на COVID-19 хворіє 52 особи, з них 37 військовослужбовців та 15 цивільних працівників.