Прикордонники вшанували пам’ять загиблих побратимів

Напередодні Дня захисника України, військовослужбовці Національної академії вшанували пам’ять Олександра Дзюбелюка та Павла Дияка, які загинули на Донеччині влітку 2014 року.

Зранку на польовому центрі забезпечення навчального процесу відбулось урочисте шикування з нагоди вшанування пам’яті Героїв та покладання квітів до пам’ятника Павлу Дияку. Також, щорічно прикордонники відвідують рідних та місця поховання загиблих офіцерів.

Олександр Дзюбелюк загинув 27 липня 2014 року в результаті масованого артобстрілу пункту пропуску «Довжанський». Прикордонник похований у рідному селищі на Хмельниччині. У селищі Нова Ушиця ім’я мужнього охоронця кордону закарбовано на Алеї Слави Героїв, а також на його честь відкрито меморіальну дошку на фасаді Новоушицького коледжу.

Хмельничанин Павло Дияк загинув 12 липня 2014 року поблизу села Маринівка. Під час повернення на місце дислокації бронетранспортер прикордонників підірвався на фугасній міні. За особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України обох військовослужбовців посмертно нагороджено орденами «За мужність» III ступеня.

Схилимо голови перед мужніми воїнами-­прикордонниками, які загинули за те, щоб Україна жила у спокої та мирі! Пам’ятаймо про них! Сьогодні, завтра, вічно.