Гендерна компетентність – за стандартами НАТО!

Гендерна рівність є засадничим принципом реалізації усієї повноти прав людини. Саме тому важливим є формування належного рівня професійної гендерної компетентності персоналу прикордонного вишу, відповідно до міжнародних стандартів.

Відтак, впродовж кількох днів з курсантами Національної академії Держприкордонслужби України провели заняття щодо формування культури гендерної рівності. Тема інформаційного заходу – «Впровадження гендерної рівності відповідно до стандартів НАТО: формування культури гендерної рівності та нетерпимості до проявів дискримінації».

Для майбутнього офіцера-прикордонника вкрай важливою є сформованість високого рівня культури його поведінки. Це забезпечує наявність таких моральних основ як відповідальність, справедливість, об’єктивність в оцінці себе та інших, доброчесність, повага до людської гідності. Впевнені, що молоді люди, які в майбутньому стануть елітою країни і вестимуть за собою інших, повинні сприяти проникненню принципів гендерної рівності в усі сфери життя українського суспільства.