Прикордонники отримали технічну допомогу від німецьких колег

В рамках довготривалої міжнародної співпраці між прикордонним відомством та Федеральною поліцією Німеччини за програмою проєкту міжнародної технічної допомоги «Забезпечення Головного експертно-криміналістичного центру/лабораторії з перевірки документів технічним обладнанням 2» Національна академія Держприкордонслужби України отримала нове технічне обладнання.

Керівництво академії та науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету забезпечення оперативно-службової діяльності висловлює слова поваги і щирої подяки Надзвичайному і Повноважному Послу Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анці Фельдгузен, а також офіцеру зв’язку Федеральної поліції Німеччини при Посольстві ФРН в Україні пану Францу ВЕБЕРУ. Використання наданих технічних засобів сприятиме покращенню якості викладання німецької мови відповідно до європейських стандартів та дозволить застосовувати інноваційні методи у навчанні. Останнє, своєю чергою, спонукатиме до підвищення мотивації  здобувачів вищої освіти та активізує  їхню пізнавальну діяльність. 

Дякуємо нашим німецьким колегам за надану допомогу та їхній внесок у розвиток Національної академії і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.