Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Друзі, прийміть найщиріші вітання від колективу Національної академії Держприкордонслужби України з нагоди професійного свята. Важко собі уявити життя без радіо, телебачення, зв’язку, телефонів та Інтернету… Ви – це важлива складова нашого сьогодення. Без вас неможливе інформування населення щодо актуальних подій в світі, нашій країні та місті. Сучасність зробила вас мобільними, інформативними, комунікативними, цікавими, але, в той же час, поставила перед вами важкі виклики сьогодення – протидію інформаційній війні…
Дякуємо вам за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну, наполегливу та щоденну працю. Цікавих тем, вдячних глядачів, невичерпної енергії, творчих ідей, задоволення від роботи, професійного росту і, звичайно, міцного здоров’я та гарного настрою!
Окремі вітання в День працівників радіо, телебачення та зв’язку персоналу відділу зв’язку та інформаційних систем і кафедри телекомунікаційних та інформаційних систем Національної академії.
Шановні зв’язківці! Дякуємо Вам за щоденну сумлінну та наполегливу працю. Від щирого серця бажаємо Вам невичерпної енергії, задоволення від життя, професійного росту, міцного здоров’я, гарного настрою і тільки позитивного зворотного зв’язку!