Вища форма підготовки керівного складу прикордонного відомства

В Національній академії Держприкордонслужби України продовжуються практичні заходи з проведення навчальних ділових ігор зі слухачами Факультету підготовки керівних кадрів.

Зокрема слухачі другого курсу навчання змогли на практиці перевірити рівень своєї підготовленості щодо організації оперативно-службової діяльності органу охорони державного кордону. Впродовж п’яти днів офіцери працювали над питаннями організації оперативно-службової діяльності прикордонного загону на наступний рік, організації посиленої охорони державного кордону, організації та проведення спеціальних заходів щодо пошуку правопорушників на ділянці відповідальності. Таким чином офіцери змогли на практиці виконувати завдання в ролі тих посадових осіб, якими вони будуть призначені для подальшого проходження служби після випуску з академії.

Зазначимо, що ділова гра є вищою формою підготовки керівного складу й органів управління, яка передбачає цілеспрямовану і скоординовану роботу учасників гри щодо організації оперативно-службової діяльності та управління органами (підрозділами) в ході виконання оперативно-службових завдань.