У прикордонному виші відбулась XII Всеукраїнська науково-практична конференція

Сьогодні, в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулась XII Всеукраїнська науково-практична конференція «Освітньо-наукове забезпечення діяльності складових сектору безпеки і оборони України».

Співорганізаторами заходу стали Національна академія внутрішніх справ, Національна академія Служби безпеки України, Національна академія Національної гвардії України, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Військова академія (м. Одеса).

Метою цьогорічного заходу було обговорення правових аспектів забезпечення національної безпеки та зміцнення обороноздатності держави, обмін досвідом щодо застосування новітнього озброєння та військової техніки та, в цілому, пошук шляхів поглиблення співпраці між правоохоронними органами та військовими формуваннями України.

До конференції долучилась Катерина Левченко, Урядова уповноважена з ґендерних питань Кабінету Міністрів України, заступник Голови комісії з гендерної рівності Ради Європи, яка виступила на тему «Уроки впровадження порядку денного «Жінки, Мир, Безпека» для забезпечення ґендерної рівності в секторі безпеки та оборони». Також з різними тематичними виступами мали слово наші колеги з вишів-співорганізаторів, а продовженням конференції стали засідання по чотирьох секціях.

Нові ідеї, що були озвучені під час Всеукраїнської науково-практичної конференції сприятимуть всебічному розвитку освіти та науки у закладах вищої освіти сектору безпеки і оборони, допоможуть удосконалити професійну і морально-психологічну підготовку військовослужбовців та загалом діяльність оперативно-службових структур сектору безпеки і оборони України.