Відбулось чергове засідання Вченої ради Національної академії

Вчора відбулось чергове засідання Вченої ради Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Впродовж нього були розглянуті ряд поточних питань з наукової і науково-технічної діяльності академії та нагальних питань порядку денного, зокрема щодо стану бойової готовності та мобілізаційної підготовки, стану роботи з персоналом, створення комісій з питань академічної доброчесності, про затвердження положення про атестацію наукових працівників, а також заслухано звіт щодо реалізації гендерної політики в Національній академії за 2020 рік.

Також під час засідання Вченої ради ректор Національної академії вручив атестат професора кафедри прикордонної безпеки полковнику Дмитру Купрієнку та атестати доцента кафедри загальновійськових дисциплін – підполковнику Артему Братку, доцента кафедри іноземних мов – Надії Мороз.

Вітаємо колег та бажаємо нових звершень на освітянській ниві!