Многая літа, прикордонна Альма Матір!

Сьогодні Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького виповнюється 28 років!

У 1992 році було створено кафедру прикордонної служби та оперативного мистецтва Прикордонних військ України. Це стало фундаментом для створення вищого навчального закладу з підготовки охоронців державного кордону. За цей час прикордонний виш підготував майже 11 тисяч офіцерів-прикордонників. Змінилась матеріально-технічна база, збільшилась кількість викладачів, виріс науковий потенціал, постійно вдосконалюється підхід до навчання та виховання нових поколінь курсантів. В академії вже багато серйозних досягнень, та попереду нові вершини, нові звершення!

Зранку на стройовому плацу відбулось урочисте шикування персоналу з нагоди святкування Дня створення Національної академії. Ректор академії генерал-майор Олександр Луцький довів вітання Голови прикордонного відомства генерал-майора Сергія Дейнека. «За минулі роки академія виросла у великій, авторитетний освітній та науковий центр. Здобутий досвід дає вам змогу гідно виконувати поставлені завдання у справах підготовки фахівців прикордонників та виховання молоді», — зазначив Голова Держприкордонслужби у своєму зверненні. Олександр Луцький подякував колективу навчального закладу, науково-педагогічному складу, офіцерам, сержантам, солдатам, працівникам та ветеранам за професійне виконання обов’язків: «Ми створили прекрасний колектив. Нам вдалося побудувати добротну навчально-матеріальну базу, яка дозволяє готувати офіцерів професіоналів. Нам є чим гордитися, у нас є суттєві досягнення». Також ректор академії закликав вшанувати хвилиною мовчання пам’ять тих випускників академії, які віддали життя за незалежність та територіальну цілісність України.

Привітати персонал навчального закладу зі святом прийшли очільники області та міста, керівники силових структур Хмельниччини та інші почесні гості. На адресу колективу навчального закладу пролунало багато теплих слів та щирих побажань. Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій у своєму привітанні зауважив, що академія пройшла славетний шлях від становлення до успішного навчального закладу та є одним з найкращих військових вишів. «Щиро бажаю, щоб Національна академія і надалі успішно розвивалася, щоб втілювались в життя нові проекти, найкращі міжнародні практики, щоб зміцнювалась матеріально-технічна база», — сказав голова Облдержадміністрації. Кращі офіцери та працівники з нагоди Дня створення академії були нагороджені відзнаками, грамотами та цінними подарунками.

Вітаємо колег з 28-ою річницею створення та бажаємо успіхів в усіх починаннях та невичерпної енергії для досягнення намічених цілей.