Зустрілися з родинами загиблих прикордонників

Привітати з прийдешніми святами та передати дітлахам подарунки від Миколая – саме з такою метою запросили сьогодні на зустріч з керівництвом Національної академії рідних та близьких загиблих Героїв-прикордонників.

Ректор академії генерал-майор Олександр Луцький зустрівся з родиною старшого лейтенанта Олександра Дзюбелюка, який загинув влітку 2014 року під час ворожого обстрілу пункту пропуску «Довжанський», з дружиною прапорщика Павла Дияка, який у 2014 році підірвався на фугасній міні в районі прикордонного села Маринівка та з дружиною майора Вадима Березенського, життя якого обірвалось у листопаді 2018 року під час затримання контрабандистів на українсько-румунському кордоні. Ректор поспілкувався із гостями, обговорив шляхи вирішення нагальних побутових проблем сімей загиблих, а також привітав родини Героїв з прийдешніми зимовими святами. Також сьогодні навідались і передали вітання та подарунки від персоналу Національної академії сім’ї майора Віталія Вінніченка, який загинув під час обстрілу військової колони на околиці Маріуполя у червні 2014 року.

Рідні подякували за повсякчасну увагу та допомогу прикордонникам, які в свою чергу пообіцяли і надалі їх підтримувати. Вшанування та збереження пам’яті про військовослужбовців, які віддали своє життя за територіальну цілісність та незалежність України і не шкодували себе під час охорони державного кордону України є нашим шляхетним та почесним обов’язком.