Продовжуємо передсвяткові відвідини родин загиблих побратимів

Далі навідуємося та вітаємо з прийдешніми святами родини Героїв- прикордонників, які загинули під час виконання службових обов’язків та захисту недоторканості державного кордону України.  

Сьогодні зранку завітали на чай до сім’ї підполковника Леоніда Шірпала, який героїчно загинув влітку 2014 року в районі пункту пропуску «Довжанський», що на Луганщині.  Дружина та донька Леоніда тепло зустріли гостей з академії, донечці Анастасії вже 10 років і вона добре навчається у школі та захоплюється живописом. Дівчинка відвідує художню школу тому із задоволенням розповідала і показувала військовим свої малюнки та ескізи. На зворотному шляху не оминули домівку та передали вітання від колективу академії  Тетяні Миколаївні, матері Леоніда.

Також завітали до матері Героя України полковника Євгенія Пікуса, який в серпні 2014 був смертельно поранений в бойовому зіткненні з ворогом в районі селища Талове та ім’я якого нині присвоєно Луганському прикордонному загону. Як завжди Ганна Феодосіївна запросила до столу, як завжди дякувала за турботу і як завжди з сумом згадували мужнього і сильного, справжнього офіцера, люблячого сина Євгенія…