Онлайн-презентація Методичних рекомендацій з інтеграції ґендерних підходів в систему підготовки

Персонал Національної академії долучився до онлайн-презентації “Методичних рекомендацій з інтеграції ґендерних підходів в систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України”.

Онлайн-презентація відбулась за участі Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та координаторки розробки методичних рекомендацій – Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики Катерини Левченко. Також на заході були присутні представники дипломатичних установ та міжнародних організацій, керівництво та члени вчених рад вищих військових навчальних закладів сектору безпеки та оборони України,  а також члени авторського колективу, які розробляли рекомендації. У вступному слові Ольга Стефанішина наголосила на важливості Методичних рекомендацій не тільки для сектору безпеки та оборони України, а й для подальшого розвитку українського суспільства, забезпеченні рівних прав та можливостей як для чоловіків, так і жінок.

Зазначимо, що п’ятеро науковців Національної академії теж долучились до роботи над презентованими методичними рекомендаціями, а сам прикордонний виш входить до 11 пілотних закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони України, де інтегрується ґендерна тематика в освітньому процесі.