Меморандуми про співпрацю у сфері забезпечення рівних прав і можливостей персоналу

Сьогодні ректор Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олександр Луцький зустрівся з головою Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна рада» Тетяною Баєвою та головою громадської організації Тепло рідних сердець Лесею Стебло.

Під час зустрічі обговорили широке коло питань професійного зростання та реалізації особистісного потенціалу як жінок, так і чоловіків, забезпечення рівних прав і можливостей різних вікових категорій населення, у тому числі питання  формування патріотизму, національної свідомості та прихильності до здорового способу життя не тільки майбутніх офіцерів-прикордонників, а й молоді Подільського краю. Результатом зустрічі стало підписання Меморандумів про співпрацю відповідно до Національного плану  дій України з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».

Досягнутими домовленостями передбачено проведення низки спільних освітньо-інформаційних заходів щодо забезпечення рівних прав і можливостей персоналу сектору безпеки та оборони України, заходів з фізично-психологічної реабілітації учасників бойових дій, родин загиблих військовослужбовців, арт-терапії та проведення спільних тренінгів, круглих столів, семінарів, науково-практичних конференцій, тощо.