За успішне навчання та відмінне виконання обов’язків – стипендія КМУ

З-поміж кращих студентів та курсантів закладів вищої освіти та вищих військових навчальних закладів України академічну стипендію Кабінету Міністрів України отримав і курсант прикордонного вишу.

Вітаємо з високою оцінкою особистої успішності та результативності курсанта четвертого курсу факультету правоохоронної діяльності Національної академії Держприкордонслужби України старшину Володимира Вуженка. Володимир народився та виріс у Хмельницькому, ще у школі  показував високі результати в навчанні та завжди проявляв інтерес до професії військового. Після закінчення восьмого класу школи Володимир вступив до Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а після його закінчення – до кузні офіцерських кадрів прикордонного відомства. Керівники характеризують старшину Вуженка як сильного духом,  впевненого в собі та сильного лідера з твердим характером. Вже у ліцеї він керував ротою ліцеїстів, а після вступу до академії був призначений на посаду старшини навчальної групи. З перших днів навчання в академії демонстрував високий рівень підготовки та ерудиції, відтак чотири роки поспіль показує виключно відмінні результати.  Володимир є прикладом у курсантському колективі, має високий авторитет серед викладачів, безпосередніх керівників та підлеглих. Активно бере участь у наукових товариствах академії, міжнародних правових вебінарах та має відмінний рівень фізичної підготовки.

Рівняння на кращих!