У прикордонному виші розпочався навчально-методичний збір

Сьогодні, у Національній академії Держприкордонслужби України розпочав роботу перший у цьому семестрі навчально-методичний збір. Особливістю цьогорічного збору є те, що він проводиться у дистанційному форматі та до нього залучені всі підрозділи академії, які беруть участь у підготовці, проведенні та забезпеченні освітнього процесу. Метою збору визначено удосконалення освітнього процесу на факультетах та кафедрах з урахуванням вимог законодавства, підбиття підсумків роботи по напрямах діяльності Національної академії та визначення завдань на наступний рік, а також узагальнення і запровадження в освітній процес передового досвіду закладів вищої освіти України, органів та підрозділів прикордонного відомства.

Навчально-методичний збір триватиме впродовж п’яти днів, зокрема сьогодні з персоналом Національної академії проводиться ряд комплексних практичних та інструкторсько-методичних занять за різними напрямами діяльності та підбиття підсумків роботи у попередньому році. У наступні три дні заплановано комплекс занять у масштабі факультетів, кафедр та підрозділів.