Розпочато курс інтенсивного вивчення англійської мови

В Національній академії розпочався черговий навчальний курс інтенсивного вивчення англійської мови. Захід проводиться в межах підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації особового складу Держприкордонслужби України.

Свою іншомовну компетентність протягом трьох місяців будуть підвищувати 30 слухачів з-поміж особового складу Держприкордонслужби України. За результатами вступного комплексного тестування слухачів було поділено на дві групи: початкового та елементарного рівнів. Під час навчання будуть використовуватися автентичні навчальні підручники та підручники “English Without Borders”, спеціально розроблені для цих курсів. З метою перевірки рівня сформованості лексичних, граматичних, фонетичних та комунікативних знань та навичок буде проведено підсумкове комплексне тестування. Усі слухачі, які успішно закінчать навчальний курс, отримають сертифікати, що підтверджують їх рівень знань.

Завдяки використанню сучасної методики викладання англійської мови та комунікативного підходу при проведенні занять слухачі зможуть значно покращити свій рівень знання англійської мови.