Про спеціальність “Телекомунікація та радіотехніка”

Сьогодні світ неможливо уявити без комп’ютерів, телекомунікаційних систем, сучасних інформаційних технологій. Неможливо без цього уявити й функціонування прикордонної служби.

Однією зі спеціальностей, яку Ви можете обрати при вступі до Національної академії Держприкордонслужби України, є «Телекомунікація та радіотехніка». Курсанти, які обрали для себе цей напрямок майбутньої діяльності, впевнені, що навички та уміння, які вони отримують впродовж навчання, знадобляться як під час служби на державному кордоні, так і в подальшому житті.

Хлопці та дівчата діляться з Вами своїм досвідом: чому обрали саме прикордонний виш, як визначились зі спеціалізацією, розповідають, що вивчають та як застосовують свої знання на практиці.

Фахівець в галузі зв’язку — сучасна та популярна професія, яка має попит на ринку праці. Тож, якщо Ви «на ти» з точними науками, якщо Вас цікавить програмування, кібербезпека, якщо Ви в курсі новинок у світі інформатики та не уявляєте життя без електронних гаджетів, комп’ютерів та Інтернету, то можливо варто обрати спеціальність «Телекомунікація та радіотехніка»?

Впевнені, серед спеціальностей, які пропонує опанувати Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кожен може знайти собі напрямок відповідно своїх вподобань та здібностей.