Останній етап на шляху здобуття вищої освіти

В Національній академії Державної прикордонної служби України розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія.

Екзаменаційну комісію очолює генерал-майор Володимир Бондар – заступник директора Департаменту організації роботи, планування та контролю Адміністрації Держприкордонслужби України. Цього року, у лютому в Національній академії закінчують навчання 89 випускників. З них – 34 офіцери, слухачі факультету підготовки керівних кадрів, здобувачі магістерського рівня вищої освіти за спеціальностями «Національна безпека», «Військове управління» та «Автомобільний транспорт». Також закінчують навчання 25 військовослужбовців за контрактом – здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю «Право» та 30 студентів, здобувачів магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю «Філологія» та бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю «Право».

Випуск відбудеться в кінці лютого цього року, після успішного складання екзаменів та захисту кваліфікаційних випускних робіт.