Делегація прикордонного вишу відвідала Острозьку академію

Вчора, делегація Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького, на чолі із ректором генерал-майором Олександром Луцьким, відвідала Національний університет «Острозька академія».

В ході візиту керівники закладів вищої освіти підсумували спільну роботу та обговорили напрями подальшої співпраці у поточному навчальному році. Представники Національної академії ознайомились із навчально-матеріальною базою університету, відвідали навчальні корпуси, бібліотеку, музей історії та оглянули історичні експонати. Ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник презентував прикордонникам аспекти освітньої діяльності свого вишу, зупинився на особливостях вступної кампанії та міжнародних проектах, які сьогодні реалізуються в його університеті.

Освітяни домовилися про нарощення подальшої співпраці, своєю чергою Олександр ЛУЦЬКИЙ запросив колег відвідати Національну академію Державної прикордонної служби України.