Герої не вмирають!

Сьогодні в Національній академії Держприкордонслужби України відбулися заходи з вшанування пам’яті  Героя України капітана В’ячеслава Семенова.На стройовому плацу склали шану пам’яті Героя-прикордонника хвилиною мовчання та поклали квіти до «Стели загиблих прикордонників».

У 2014 році В’ячеслав, не вагаючись, став на захист рідної землі у складі оперативно-бойової прикордонної комендатури Могилів-Подільського загону. У складних бойових умовах, він проявив себе як  мужній та умілий командир.  В’ячеслав Семенов до останнього подиху героїчно обороняв блокпост «Балу», в районі населеного пункту Дебальцеве, неподалік селища Фащівка. 17 лютого 2015 року у запеклому бою  мужній прикордонник зазнав смертельного поранення.

За особисті героїчні вчинки, мужність і самовідданість, виявлені при виконанні завдань з охорони та оборони державного кордону України, капітану Семенову було посмертно присвоєно високе звання Героя України. Також, Указом Президента України від 23 серпня 2017 року почесне ім’я Героя України  В’ячеслава Семенова було присвоєно Могилів-Подільському прикордонному загону.

 Мужність та героїзм прикордонників при виконанні бойових завдань є прикладом самовідданого служіння Батьківщині та українському народові!