Прикордонники Національної академії провели урок мужності з старшокласниками

Прикордонники Національної академії Держприкордонслужби України провели виховну бесіду на тему «Герої не вмирають» з учнями 9-А класу спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 м. Хмельницького.

Полковник Олег Маковський розповів історії тих прикордонників, які захищали кордони України до останнього подиху. Разом з учнями згадали і тих Героїв, які загинули на Сході України і тих, хто віддав життя під час виконання службових обов’язків на державному кордоні. Окремо офіцер зупинився на історії капітана В’ячеслава Семенова, який до останнього подиху героїчно обороняв блок-пост «Балу», в районі населеного пункту Дебальцеве, неподалік селища Фащівка та загинув  у запеклому бою 17 лютого 2015 року. Поговорили й у цілому про особливості військової служби та професії прикордонника.

Школярі уважно слухали, ставили питання. Деякі з них вже цікавляться службою захисника Батьківщини та замислюються над тим щоб в майбутньому теж стати на охорону кордонів рідної України.