Третій навчальний курс кращий в академії у змаганнях з футзалу

Сьогодні, під час академічного розводу нагородили капітанів команд, які вибороли призові місця в чемпіонаті Національної академії  Держприкордонслужби України з футзалу.

Сам чемпіонат проходив з 08 по 18 лютого серед перемінного складу вишу з метою підвищення рівня фізичної підготовленості та популяризації здорового способу життя. Через карантинні обмеження першість пройшла за відсутності глядачів.  Всього в чемпіонаті взяли участь 9 команд. За підсумками розіграшу чемпіонату 3-тє місце посіла команда 4 навчального курсу факультету правоохоронної діяльності, 2-ге місце – команда 2 навчального курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності та 1 місце посіла команда 3 навчального курсу факультету безпеки державного кордону.

Вітаємо спортсменів, нових перемог і тільки вперед!