У прикордонному виші відбулась конференція трудового колективу

Конференція трудового колективу, метою якої було обговорити та прийняти  оновлені установчі та розпорядчі документи, що регулюють трудові та соціально-економічні відносини працівників, відбулась сьогодні у Національній академії Держприкордонслужби України.

У своєму вступному слові ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький подякував трудовому колективу за працю в сьогоденних складних умовах, наголосив на важливості внеску кожного, і того хто забезпечує освітній процес в академії, і того хто навчає, та націлив колектив на подальші здобутки. Окремо ректор зауважив на важливості розгляду оновлених установчих документів. Під час конференції було затверджено оновлені Статут академії, Колективний договір та Правила внутрішнього трудового розпорядку академії.

Також, за професійні досягнення та сумлінну працю, кращих працівників колективу було нагороджено преміями, цінними подарунками та подяками, у тому числі від голови Об’єднаної профспілкової організації Держприкордонслужби України. Голова Обласної профспілки працівників державних установ  Надія Лисик також виступила перед колективом академії та вручила нагороди працівникам. Капелан Національної академії протоєрей Дмитро Махота вручив працівникам медалі та грамоти від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Єпіфанія.  

Своєю чергою голова профспілкової організації Національної академії Олег Цюзік наголосив, що профспілковий комітет зобов’язується сприяти ефективній роботі працівників та усвідомлює свою відповідальність за реалізацію спільних з керівником закладу цілей.