46 здобувачів вищої освіти отримали дипломи магістра та бакалавра

Сьогодні в Національній академії Держприкордонслужби України відбулося вручення дипломів слухачам факультету підготовки керівних кадрів та студентам.

На початку заходу начальник управління професійної підготовки Адміністрації відомства полковник Олег Фігура привітав здобувачів вищої освіти із закінченням навчання та наголосив на необхідності постійного професійного та особистісного розвитку, що є характерною рисою для більшості професій сьогодення. Зокрема стандарти підготовки офіцерів країн НАТО передбачають заходи із підвищення кваліфікації військового не менше ніж раз у три роки. Ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький у вітальному слові зазначив, що випускники пам’ятатимуть цей період навчання впродовж всього часу служби та побажав подальших звершень на нових посадах.

Дипломи, після здачі екзаменів та успішного захисту кваліфікаційних випускних робіт, вручили офіцерам-слухачам, які навчались за спеціальностями «Національна безпека», «Військове управління» та «Автомобільний транспорт», а також студентам спеціальностей  «Право» та «Філологія». Десять випускників отримали дипломи з відзнакою.