6992 кілометри Державного Кордону

До курсантів Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького завітали відомі артисти та творчі колективи української естради.
Благодійний концерт у прикордонному виші відбувся в рамках всеукраїнського туру #6992кмДержавногоКордону, за організації відомого волонтера Юрія Тири. Перед курсантами виступили гітарист та співак Олександр Лозовський, команда «Ліги сміху» міста Кременчук, Іван Марунич – соліст гурту “Karta Svitu”, соліст гурту “СКАЙ” Олег Собчук та відома співачка Злата Огневич. Тепла атмосфера, смішні номери, чудові, запальні пісні та танці – саме таким був цей вечір. Курсанти-прикордонники своєю чергою дарували гостям букети квітів, щирі емоції, ритмічні оплески та підсвічували вогниками смартфонів. Багатьом артистам не з першого разу вдалось піти зі сцени. На завершення, заступник ректора Національної академії полковник Сергій Москаленко подякував організаторам та артистам за незабутній вечір та передав символічні дарунки і квіти від колективу академії.
Свій тур артисти розпочали в середині минулого року у місті Щастя. З цього часу, у рамках благодійного проекту, артисти та творчі колективи, які доєднались до заходу, прямують вздовж всього державного кордону України.