В національній академії відбулась IV Всеукраїнська науково-практична конференція

26 лютого у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулась IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності».

Метою конференції було обговорення актуальних проблем кримінального права, процесу, криміналістики, оперативно-розшукової діяльності, кримінального аналізу та узагальнення наукового і практичного досвіду їх вирішення. До заходу долучились наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти та наукових установ, аспіранти, ад’юнкти, докторанти та здобувачі наукових ступенів, а також працівники судових та правоохоронних органів. Робота відбувалась за трьома напрямками:

оперативно-розшукова діяльність та кримінальний аналіз: сучасний стан та перспективи розвитку;

актуальні проблеми кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології

та актуальні проблеми кримінального процесуального права та криміналістичного забезпечення правоохоронної діяльності.

Зазначимо, що тези доповідей для участі у конференції подали 180 охочих,  всього у відеоконференції взяли участь 32 учасники, 11 з них виступили із доповідями під час заходу, понад 60 учасників працювало в секціях.

Особливу зацікавленість учасників конференції викликав виступ завідувача кафедри правознавства Бердянського державного педагогічного університету, доктора юридичних наук, доцента Дмитра Каменського на тему «До питання про доцільність рекриміналізації «товарної контрабанди».