Персонал Національної академії долучився до заходів з нагоди 207-ї річниці з дня народження великого Кобзаря

Тарас Григорович Шевченко – неперевершений геній української культури, поет, художник, мислитель. Сьогодні виповнюється 207 років із дня народження великого Кобзаря. Вірші Тараса Шевченка закарбовані у пам’яті не одного покоління українців та знаходять відгук у мільйонах сердець. Поет народився 9 березня 1814 року, а покинув цей світ 10 березня 1861 року. Щорічно у ці березневі дні українці віддають данину пам’яті та шани великому Кобзареві.

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького також долучилась до вшанування пам’яті  Тараса Григоровича Шевченко. У виші провели Шевченківські читання серед курсантів та студентів, курсанти також підготували ряд відео зі своїми улюбленими шевченківськими рядками та долучились до ініціативи Хмельницької Міської Ради – «Хмельницький читає Тараса Шевченка».

Лунало Тарасове слово і біля пам’ятника Шевченку у Хмельницькому. Керівництво та персонал Національної академії взяли участь у зібранні, присвяченому 207-й річниці з дня  народження Кобзаря та поклали квіти до пам’ятника великому українському мислителю.

До 207-і річниці від Дня народження Тараса Шевченка курсанти Факультету правоохоронної діяльності декламують вірші великого Кобзаря.

Уривок з поеми «Наймичка» декламують курсанти Факультету безпеки державного кордону.

Курсанти Факультету забезпечення оперативно-службової діяльності декламують вірш Олександра Олеся “В РОКОВИНИ ШЕВЧЕНКА”.

«Хмельницький читає Тараса Шевченка».

Курсантка факультету правоохоронної діяльності Лілія Ступаченко декламує вірш «Думи мої, думи мої…»