Перші вакцини для персоналу прикордонного вишу

У Національній академії Держприкордонслужби України розпочали вакцинування особового складу проти COVID-19.

Щеплення від коронавірусу персоналу прикордонного вишу було розпочато сьогодні мобільною бригадою вакцинації за підтримки Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації, які розподілили 200 доз вакцини Covishield (Oxford/AstraZeneca) для прикордонників. Всього, впродовж дня планується вакцинувати перших 90 осіб, з яких 10 медиків академії, а решта науково-педагогічний склад та курсанти. Співробітники вакцинуються добровільно, після обов’язкового огляду лікарями та за відсутності протипоказань.

«Вакциновані особи більш захищені, у разі ж можливого захворювання на коронавірусну інфекцію перебіг хвороби буде значно легший у тих хто вакцинувався», – зазначила лікар-епідеміолог відділу охорони здоров’я Національної академії капітан Вікторія Рокицька.

Серед перших вакцинованих – старшина навчальної групи сержант Олександр Федоченко: «Розуміючи всі ризики та наслідки хвороби вирішив вакцинуватися, впевнений що саме це дасть можливість нашому суспільству зменшити рівень загальної захворюваності та врешті подолати цю хворобу», – розповів Олександр.

Зазначимо, що епідемічна ситуація в Національній академії є контрольованою, стан захворюваності на коронавірусну хворобу серед військовослужбовців та працівників не є критичним. Станом на 24 березня ц.р. на COVID-19 хворіє 39 осіб, з них 28 військовослужбовців (1 курсант) та 11 цивільних працівників. Всього, з початку пандемії в Україні з-поміж персоналу Національної академії перехворіли на COVID-19 та продовжили виконання своїх службових обов’язків 301 особа.