Розуміння маскулінності та гендерної рівності в секторі безпеки

Представниці Національної академії взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Розуміння маскулінності та гендерної рівності в секторі безпеки України», організованої Національною академією внутрішніх справ України.

Зокрема, під час конференції обговорили результати дослідження маскулінності в секторі безпеки України, План дій з реалізації шляхів забезпечення рівноправної участі жінок і чоловіків у секторі безпеки та ефективної імплементації державної політики гендерної рівності органами системи МВС України. У роботі конференції взяли участь науковці, представниці та представники правоохоронних органів України, міжнародних організацій, закладів вищої освіти та громадські діячі.

(Маскулінність – набір характерних рис, ознак, способів поведінки та ролей, що широко визнаються притаманними чоловічому гендеру у межах певного суспільства у визначений історичний період. Модель маскулінності формується на підставі характеру соціальних відносин, особистих самодентинтифікації та орієнтацій, а також біологічних характеристик. Кожному суспільству притаманна своя модель маскулінності, яка набуває нормативну функцію й стає орієнтиром у процесі соціалізації).