Ректор Національної академії у складі делегації українських освітян відвідав Республіку Таджикистан

У складі делегації Міністерства освіти і науки України та керівників закладів вищої освіти на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом ректор Національної академії Держприкордонслужби України генерал-майор Олександр Луцький та начальник управління професійної підготовки Адміністрації Держприкордонслужби полковник Олег Фігура відвідали Республіку Таджикистан.

Впродовж візиту представники прикордонного відомства відвідали ряд закладів вищої освіти міст Душанбе та Дангара, взяли участь в освітньому форумі “Навчайся в Україні”, організованому Українським державним центром міжнародної освіти МОН та зустрілись із випускниками українських вишів, які на сьогодні очолюють різні органи влади у Республіці. Особливо теплою була зустріч з офіцерами Прикордонних військ ДКНБ Таджикистану, які закінчили Національну академію та обіймають керівні посади у прикордонному відомстві Таджикистану.  

Також впродовж роботи делегації представники Держприкордонслужби України відвідали Прикордонний коледж ОБСЄ для керівного складу у місті Душанбе, під час якого керівники навчальних закладів домовились про подальшу співпрацю між  коледжем та Національною академією.