Спеціальність «Безпека державного кордону»

Провідною спеціальністю, за якою навчаються курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького є «Безпека державного кордону».

Що ж саме вивчають за цією спеціальністю майбутні офіцери? Перш за все, це аспекти несення служби прикордонних нарядів, організації служби змін прикордонних нарядів, питання управління прикордонними підрозділами. Це питання здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску, оформлення осіб, які перетинають державний кордон, перевірки паспортних документів та виявлення їх підробок, огляду транспортних засобів та підтримання режиму в пунктах пропуску. Обов’язково курсанти вивчають тактику дій загальновійськових підрозділів, порядок застосування озброєння, алгоритми дій в умовах радіаційного, хімічного, біологічного зараження, поводження з вибухонебезпечними предметами. Окреме місце у підготовці майбутніх офіцерів займає фізична підготовка.

Якщо мрієш охороняти та обороняти державний кордон, протистояти протиправній діяльності та мати горде звання «офіцера-прикордонника» – обирай Національну академію Держприкордонслужби України! У відео курсанти розкажуть, які дисципліни вивчають та покажуть, як проходять їхні заняття.