Стартував чемпіонат футбольної Ліги учасників АТО!

Сьогодні, на оновленому футбольному полі Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького відкрився регулярний Чемпіонат України з футболу серед команд «Ліги учасників АТО».
Збірна команда академії «Прикордонник» зустрічала на подільській землі футбольну команду «Волинь-АТО» з міста Луцьк. На урочисте відкриття чемпіонату прибули заступник директора Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби полковник Іван Васильчук та ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький. «Ми завжди повинні пам’ятати про подвиг героїв, яких зараз вже немає з нами, саме на їхню честь проводиться сьогоднішній захід, саме задля вічної пам’яті про їхні подвиги започатковано цей чемпіонат», – зазначив ректор прикордонного вишу.
За результатом першої зустрічі чемпіонату, у запеклій боротьбі та зверх емоційному протистоянні перемогла команда «Волинь-АТО» з рахунком 0:2.
Футбольний матч відбувся у суворій відповідності до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України з дотриманням визначених протиепідемічних заходів і за відсутності глядачів.