Національну академію відвідав заступник Міністра юстиції України

Національну академію Держприкордонслужби України відвідала делегація Міністерства юстиції України.

Делегація Міністерства юстиції на чолі із заступником Міністра юстиції України Віталієм Василиком спільно з державним секретарем Міністерства юстиції України Оленою Богачовою та першим заступником начальника Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Сергієм Кушніром ознайомилась з аспектами провадження освітнього процесу у прикордонному виші. Гості відвідали ряд кафедр академії, ознайомились із навчальною матеріально-технічною базою, а також  поспілкувались з науково-педагогічним складом факультету правоохоронної діяльності та науковцями навчального закладу. В ході візиту було також обговорено питання площини реформування вищої освіти України, зокрема щодо підготовки фахівців права, а також досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці у спільних із Хмельницьким центром ПКПДКВС України правничих сферах.