Курсанти-кінологи захистили звіти практичної підготовки

Курсанти-кінологи третього курсу навчання захистили свої звіти практичної підготовки в Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України.

Вчора на кафедрі кінології факультету безпеки державного кордону Національної академії відбувся захист звітів практичної підготовки майбутніх офіцерів кінологічних підрозділів прикордонного відомства. До заходу, з використанням платформи онлайн-конференції, долучились також викладачі-керівники практичної підготовки від циклу кінологічних дисциплін Кінологічного навчального центру. Члени комісії розглянули звітні документи курсантів та їх керівників, заслухали доповіді та обговорили аспекти проходження практичної підготовки в навчальному центрі на посадах викладачів циклу кінологічних дисциплін.

Підсумовуючи, члени комісії високо оцінили результати роботи курсантів та визначили завдання щодо подальшої організації таких заходів з набуття специфічного досвіду курсантами прикордонного вишу.