Малюнки до Дня прикордонника

Друзі, до прийдешнього Дня прикордонника ми організували конкурс малюнка серед дітей персоналу Національної академії, а також усіх охочих без вікових обмежень, за шістьма номінаціями: “Мій батько – Прикордонник!”, “Моя мати – Прикордонниця!”, “Мій дідусь – прикордонник!”, “Моя бабуся – Прикордонниця!”, “Моє життя – Державна прикордонна служба України!”, “Моє прикордонне життя!».

Охочих долучитись і намалювати свій витвір мистецтва виявилось чимало – до заходу долучились також школярі Хмельницької ЗОШ №21 та вихованці Дошкільного навчального закладу №50 «Лелеченька», курсанти, студенти та слухачі академії, навіть ветерани-прикордонники. Експозиція розмістилась на цілій стіні фоє головного навчального конкурсу. Невдовзі комісія визначить переможців у кожній із шести номінацій, які отримають цінні подарунки. Пропонуємо усім ознайомитись із конкурсними роботами, фото яких додаємо нижче.