Продовжуємо співпрацю зі Спеціалізованим навчальним центром Прикордонної Варти Польщі

Чергова група курсантів факультету правоохоронної діяльності пройшла  курс навчання із протидії нелегальній міграції у місті Любань.

Впродовж тижня одинадцять курсантів Національної академії Держприкордонслужби України перебували у Спеціалізованому навчальному центрі Прикордонної Варти Республіки Польща, де  знайомились з досвідом польських прикордонників. Правоохоронці обох країн обговорили особливості здійснення тримання, висилання та супроводу правопорушників міграційного законодавства; порядок надання міжнародного та національного захисту, гуманітарного статусу для іноземців та забезпечення толерантного перебування, а також інші актуальні для прикордонних відомств питання. Польські охоронці кордону провели заняття на теми, що стосуються особливостей діяльності підрозділів по роботі з іноземцями, підстав в’їзду й розрахунку строків перебування іноземців на території держав – членів ЄС та дотримання правил особистої безпеки у транспортному засобі. По закінченню навчальних занять для гостей було організовано оглядову  екскурсію Спеціалізованим навчальним центром. На завершення курсу курсанти отримали сертифікати про проходження навчання за участі коменданта Спеціалізованого навчального центру полковника Прикордонної варти Яцека Високінського.

Зазначимо, що крім іншого, такі закордонні стажування дозволяють курсантам-прикордонникам розширити власний  правовий світогляд та підвищити фаховість в контексті підготовки до проходження служби на первинних офіцерських посадах в органах охорони державного кордону.